Pašiem mazākajiem
- Bērna psihomotorās attīstības novērtēšana (1-36 dzīves mēnesis) un konsultācijas vecākiem.
- Rekomendācijas psihomotorās attīstības harmoniskai attīstībai (Handling prasmes, E.Pikleres pedagoģija).
- Terapija pie psihomotorās attīstības traucējumiem (Bobata terapija, PNF metode, mīksto audu tehnikas, u.c.)
- Konsultācijas par bērna urīnpūšļa un zarnu slēdzējmuskuļu kontroli, jeb par pārejas posmu no autiņbiksītēm līdz poda lietošanai (Daudzus vecākus ļoti apgrūtina šis jautājums un šo konsultāciju atzinuši par ļoti noderīgu!).
Konsultācijas vecākiem par agrīno bērna attīstību
Lai saprastu kāds atbalsts katram bērniņam ir vajadzīgs, mazulis ir rūpīgi jānovēro. Ir labi, ja palīgā nāk zinošs speciālists, kas redz ne tikai lielos attīstības soļus (velšanos, rāpošanu, sēdēšanu un iešanu), bet pamana arī gatavošanos šiem lielajiem attīstības lēcieniem. Jāņem vērā, ka bērns ir personība jau no piedzimšanas brīža un attīstās ne tikai fiziski, bet arī emocionāli un intelektuāli. Katrā attīstības posmā bērnam ir savas īpašās vajadzības, kurās vecākiem jāsniedz atbalsts.
Bērnam augot palielinās spējas saprast apkārt notiekošo un integrēt to savā intelektuālajā attīstībā. Būtiski nepārslogot bērnu ar pārāk daudz stimuliem, tad kad viņš tam vēl nav gatavs. Tāpat svarīgi saprast, kad bērns ir gatavs jauniem izaicinājumiem. Tādējādi var izvairīties no daudzām bērnu attīstības problēmām.